Srpen 2010

Njn co se dá dělat

27. srpna 2010 v 9:35 | MischallQua
Ahoj. jak se máte? Já moc dobře ne půjdu asi kolem půl dvanáctý k doktorce a moc se mi tam zrovna nechce. Propuká mi zase alergie. Něco vám řeknu je to fakt hrozný a k tomu jště nemam leky.Njn co se dá dělat

Ahoj jak se máte? x)

26. srpna 2010 v 18:10 | MischallQua
Ahojky, tak co jste dneska dělaly? Já jsem vztávala skoro v půl desátý. Jela jsem s taťkou do kauflandu a pak jsme šli do města mamce pro ňejaký léky na srdce. No můžu vám říci že, jsme čekali skoro hodinu na to než nám napsal ten recept. Potom jsme byly v Optysu(v papírnictví)koupit bráchovi pořadače do školy. A pak jsem si šla koupit jedny džíny a dvě tílka. Jo a ještě něco. Před prázdninama 2009/2010 jsem začala psát příběh,protože jsem se nudila. Příběh ještě nemá pokračování a teď newim jak pokračovat dál. Jenže teď mi to nějak nemyslí.Ono je totiž mnoho způsobů jak pokračovat v příběhu co píšu. Může to být:román, dobrodružný příběh nebo krimi. Tak PROSÍM poraďte co by z toho příběhu mělo být. Navíc do školy se vůbec netěšim asi tak jako skoro všichni. Ach jo. A to taky musim přečíst tak 7 knížek co jsem si půjčila z knihovny,ale to asi dočíst nestihnu. Jo a na fcb si mne dala do přátel MILEY CYRUS, ale ta skotečná MILEY CYRUS. Jo a taky JOE JONAS takže paráda!!! :-)

Jak jste si užili prázdniny?

24. srpna 2010 v 16:33 | MischallQua
Ahoj lidičky. Jak jste si užili prázdniny? Já doufám že snad dobře. Já osobně jsem nikde nebyla.
Akorát tak na Fcb,Icq a na blogu. :-) A taky jsem chodila s kámoškou do bazénu.
Zatím jsem byla v bazénu včera a kámoška tam poznala jednoho kluka a tak jsme dělali akorát blbiny :-) . A v pondělí 23.srpna jsem tam zapomněla klíče.
 Samozřejmě jsem o tom nikomu doma neřekla. :-D

Joe Jonas

22. srpna 2010 v 16:22 | MischallQua
Joe Jonas je zdrcen po rozchodu s přítelkyní Joe Jonas ještě s milovanou Camillou 14. 8. 2009 08:00 Fanynky bratrské kapely Jonas Brothers zase o ně­co pookřály. Prostřední bratr Joe Jonas (19) je k mání. Obecně nejpřitažlivější člen známé americké kapely se ofi­ciálně rozešel s herečkou Camillou Belleo (22). "Za jejich rozchodem nestojí nikdo třetí. Rozešli se po vzájemné domluvě v klidu a bez vyhrocených emocí a nadále zůstávají přáteli," nechal se slyšet Camillin mluvčí. Joea rozchod ale i tak velmi těžce zasáhl. I když patří k nejživějším členům kapely, na posledním koncertu v americkém Detroitu působil velmi zkroušeně. Hodně smutný byl zpěvák hlavně ve chvíli, kdy zpíval píseň Much Better. Tento song napsal minulý podzim, když začal chodit se svou milovanou Camillou.