Říjen 2010

Ahojky

14. října 2010 v 18:00
přidala jsem nějaký nový články na blog ale nejsou v žádných rubrikách.
Mějte se hezky. A čekám na vaš komenty.
Ahoj. MischallQua

MILEY CYRUS: "NEJSEM NA HOLKY !"

14. října 2010 v 17:57 | MischallQua
Disney star už má plné zuby ošklivých pomluv, které o ní rozhlašují bulvární média. Rozhodla se proto, tu nejdrzejší vysvětlit...
"Všem mým fanouškům děkuju za podporu. Často jsou to jediné, co mi dává sílu, abych dál pracovala," napsala Miley na svůj blog. "Najednou je kolem mne spousta negativních lidí, kteří mi dělají jen problémy!"

Miley má pocit, že svět showbyznysu je jeden velký bulvární plátek. "Vystupovala jsem minulý týden na Britain's Got Talent a moc si pozvání na tuhle akci vážím, jenže jsem na pódiu jako "políbila tanečnici" a okamžitě se to všude rozmázlo!"

Najednou se začalo říkat, že Smiley je na holky. "Přísahám, že jsem se jí ani nedotkla. Je absurdní, že nemůžu předvést perfektní show bez toho, aby mne média nevláčela bahnem," stěžuje si seriálová Hannah Montana a doufá, že její fanoušci nejsou znechuceni tím, co se kolem ní v poslední době děje.

Otravným novinářům pak Miley vzkázala: "Táhněte někam! Nic se nestalo! Na světě jsou daleko závažnější problémy! Proč neřešíte světový mír nebo vymírání živočišných druhů?"

A na závěr MC napsala: "Pojďme se změnit! Světu by neublížilo, kdybychom všichni rozdávali víc lásky!"


EWA FARNA ZÁŘÍ V THE SIMS 3 !

14. října 2010 v 17:55 | MischallQua
Super zpráva pro všechny fanoušky Ewy a The Sims 3! Ewa válí simštinu!
Protože je Ewa na jazyky fakt talent, tak po češtině a polštině zpívá i v řeči simíků. A to hned svůj mega hit Boží mlejny melou z alba Blíž ke hvězdám.

Zařazuje se tím ke světovým superstars formátu Lilly Allen, Nelly Furtado či Depeche Mode, kteří v minulosti také nazpívali své pecky v jazyce "simlish".

Ewča měla song nazpívaný asi za hodinku a jak vidíš na fotce, práce ji evidentně bavila. Důvod je jasný! "Jsem velkou fanynkou The Sims," svěřila se jedna z nejúspěšnějších tuzemských zpěvaček a dodala: "Hraji ji už několik let"

K písničce se připravuje i nové video s Ewou jako postavičkou přímo ve hře. Pokud chceš pro tento klip Ewu ve hře The Sims 3 vytvořit, mrkni na http://www.facebook.com/sims3czsk a zúčastni se super soutěže!

MILEY CYRUS: "JUSTIN BIEBER JE ZAJÍČEK !"

14. října 2010 v 17:46 | MischallQua
Už na srpnové show v New Yorku bylo úplně jasné, že Justin by chtěl s Disney star zažít něco mnohem víc, než jen společné vystupování. Smiley má však na věc jiný názor...
Když se Justin (16) a Miley (17) společně objevili na pódiu, aby zazpívali song Overboard fanoušci šíleli nadšením. A stejnou euforii prožíval i kanadský zpěvák na svém twitteru: "Oooh! Miley je tak sexy! A zpívá božsky! Je prostě hot!"

"Viděla jsem jejich show a kdykoliv měl Justin sebemenší příležitost, aby se Miley dotkl, tak to udělal. Zkoušel s ní prostě flirtovat na pódiu," prozradila fanynka, která stála hned pod pódiem.

Seriálová Hannah Montana na zpěvákovy výzvy ale nereagovala a později i vysvětlila proč: "Justin je vážně roztomilý, ale já nejsem na zajíčky. Dávám přednost zkušenějším klukům!"

Justin se jejími slovy ale nenechal odradit a i přesto, že teď chodí se zpěvačkou Jasmine Villegas, o Miley stojí dál. "Když se mnou nechce nic mít, tak bychom aspoň mohli ještě párkrát společně vystoupit," zasmál se zpěvák a na závěr dodal: "To nám šlo skvěle!"

PIXIE LOTT: CHCI HTÁT UPÍRKU

14. října 2010 v 17:40 | MischallQua
Pixie Lott touží po upírské roli v jednom z dalších dílů Twilight.
Britská zpěvačka je totiž obrovskou fanynkou celé populární série, která vrhla do světa jména jako Robert Pattinson, Kristen Stewart, Kellan Lutz a Taylor Lautner.

Pixie (19) přiznala, že bývala do Roberta zamilovaná, a tak střihnout si vedle něj roličku v chystaném předposledním díle Breaking Dawn, by ji splnilo holčičí sen.

"Myslím, že by bylo zábavné, mít obličej natřený na bílo a sát z lidí krev," směje si při té představě Pixie.

Prý ještě nepřemýšlela nad charakterem role, kterou by si chtěla zahrát, ale doufá, že se ji z castingu už brzy ozvou.

Pixie je ale evidentně schopná pro Twilight udělat cokoliv. Přiznala se, že když šla do kina na Twilight New Moon, zkusila, jestli jí projde malá lež, aby získala levnější lístek. Pokladní řekla, že je student, ale čekala, jestli jí to ´zbaští´.
A nezbaštila. "Chtěla jsem zkusit lístek za polovinu, jako moji přátelé, ale nevyšlo mi to," směje se. "Poznali mě. Už mě prostě lidé poznávají…", baví se Pixie.


JUSTIN BIEBER NAVRH LAKY NA NEHTY !

14. října 2010 v 17:36 | MischallQua

Zpěvák, spisovatel, herec! Tím vším už Justin je. Pořád je to ovšem málo, a tak teď vyráží na trh s trendy dekorativní kosmetikou.

Ještě před vánocemi se v síti amerických obchodních domů Wal-Mart objeví speciální řada laků na nehty, které navrhl sám Justin Bieber (16).

Laky nesou názvy Justinových největších hitů. Například: One Less Lonely Girl - fialový, Give Me The First Dance - stříbrný, Step 2 the Beat Of My Heart - lak se třpytkami a Me + Blue - tmavě modrý. Prvních šest odstínů vyrazí na trh v prosinci, dalších osm pak bude následovat v lednu.

V obchodech se už prodávají panenky Justin Bieber, povlečení se zpěvákovými fotkami nebo přípravky na akné, kterým Kanaďan propůjčil své jméno. "Na žádném z těchto výrobků jsem se však nepodílel při jeho vývoji. V tom je pro mne práce s laky na nehty nová a velice mne bavila. Rád bych v ní v budoucnu pokračoval," řekl k tomu Justin.