Listopad 2010

Shakira věnovala dvanáct milionů na výstavbu škol

27. listopadu 2010 v 15:02 | MischallQua
Zpěvačka Shakira se stala tváří španělských šumivých vín Freixenet. Natočila pro ně v Barceloně reklamu. Ovšem tučný honorář neshrábla do vlastní kapsy, ale celých v přepočtu na koruny 12,4 milionu věnovala nadaci Pies Descalzos. Z peněz pak fond postaví školy v Kolumbii a na Haiti.

"Vzdělání je přirozené právo a kvalitní vzdělání je jediným nástrojem, kterým si dítě může svůj sen změnit v realitu. Od doby, co jsem byla dívkou, věděla jsem dobře, jak těžké a drsné podmínky mnoho dětí má," uvedla na tiskové konferenci Shakira.

Společnost Freixenet bude také financovat dokument o charitativní činnosti zpěvačky a pomůže jí produkovat klip k písni Sale El Sol.

Hilary Duff: Manželovi posílám erotické mmsky

23. listopadu 2010 v 14:50 | MischallQua

LOS ANGELES Americká herečka Hilary Duff prozradila, jak udržuje žhavé své manželství s Mikem Comriem i na dálku. Kdykoli je s chotěm dělí stovky či tisíce kilometrů, jsou v kontaktu alespoň prostřednictvím moderních technologií. A Hilary se nezdráhá posílat kanadskému hokejistovi spousty erotických mmsek.


Sexem nabité obrázky mají udržet jejího chotě nažhaveného a zajistit, že manželství neochladne ani při vytížených pracovních náplních, které oba mají.

Na otázku rozhlasového moderátora Billyho Bushe, zda skutečně erotické mms posílá manželovi, Hilary odpověděla: "Proboha, dostanete mě do problémů. Posílám, ale nikdy ne s obličejem. Snažíme se je dělat zábavné, aby byly také zajímavé," svěřila třiadvacetiletá herečka.

Ačkoli raději posílá obrázky bez obličeje, zneužití se nebojí. S Mikem se po tříletém randění brali letos v srpnu.

"Teď je Mike pryč a já si říkám, že to tak nechci, že mě opustil moc brzo. A co se to děje? Dost mě to štve. Ale my jsme si na ten vztah na dálku zvykli a budeme to řešit. Já letos budu také hodně cestovat, ale to je v pořádku," dodala Duff.EMMA WATSON: "MILOVALA JSEM JEN JEDNOHO KLUKA!"

18. listopadu 2010 v 7:55 | MischallQua


STARS: Emma Watson:
Zdroj: Profimedia.cz
Star ze série filmů o Harry Potterovi, jejíž poslední díl přichází právě do kin, přiznala, že ačkoli prošla několika vztahy, vážně brala jen jeden...
Filmová Hermiona tvrdí: "Doopravdy a naplno jsem zatím milovala jen jednoho svého kluka." Kterého? 
To si herečka nechala pro sebe. 

"Nebylo by fér vůči těm ostatním klukům, kdybych prozradila jeho jméno," říká. Víme ale, že to byl buďto rocker George Craig, finančník Jay Barrymore nebo španělský muzikant Rafael Cebrian.

Se smíchem ale Emma dodává: "Můžu vám ovšem stoprocentně říct, že to nebyl Daniel Radcliffe ani Rupert Grint," a to i přesto, že na filmovém plátně se do Rona zamilovala.

Filmová série Harry Potter je pro herečku smutnou vzpomínkou:"HP byl od jedenácti let celý můj život. Užívám si teď sice, že nemusím nikam spěchat a můžu spát až do deseti, ale byla to moje rodina a ta mi teď chybí."


SELENA GOMEZ: "Z KLUKŮ JSEM NERVÓZNÍ!"

18. listopadu 2010 v 7:54 | MischallQua |  Selena Gomez & The Scene


STARS: Selena Gomez:
Zdroj: Profimedia.cz
Nejenom my "obyčejné smrtelnice", ale i na TV obrazovkách sebevědomé stars, se v reálném životě stresují z randění...
A výjimkou není ani Selena Gomez (18), která díky roli Alex Russo v seriálu Kouzelníci z Waverly nemá o nápadníky nouzi.

"Vím, že jsem pro spoustu kluků sexy symbolem, ale necítím se v téhle roli moc dobře," přiznává Disney star. S přímým obdivem si totiž nedokáže poradit: "Když na mě někdo zapíská na ulici nebo pronese nějakou lichotku vůbec nevím, jak se mám zachovat!"

Seli nemá ráda ani schůzky: "Když jdu na rande, je mi trapně a všechny ty motýlky v břiše a vratké nohy si vůbec neužívám. Spíš mám strach, co si s tím klukem budu povídat!"

Přesto se ale seriálová Alex čas od času s nějakým týpkem sejde. Jak tedy rande přežít a neztrapnit se? "Jediné čeho se vždycky držím je, nesnažit se hrát si na někoho jiného. Být přirozená a prostě to buďto vyjde nebo ne. Jsem přeci teenager, zatím nehledám kluka na celý život, chci si jen užít spoustu zábavy!"

A zdá se, že Selena si teď opravdu užívá! S kým? S Justinem Bieberem! Minulý týden s ním totiž byla hned na dvou rande a podle očitých svědků pár neskrýval, že k sobě patří: "Flirtovali spolu, drželi se za ruce a občas se letmo pohladili!"