Leden 2011

SEBEVRAŽDA

29. ledna 2011 v 13:17 | MischallQua
Určitě každý pomyslel alespoň jednou na SEBEVRAŽDU. Když se zabiju, jak to asi tady bude vypadat? Jak by se teď chovali rodiče, kámoši?
 No jo ale jak se vlastně dokáže zabít? To, že ho v určitou chvíli už nebaví žít tak sáhne třeba po práškách a zapije to chlastem (slušněji alkoholem) nebo se podřeže 
 Já si myslím, že většina lidí co pomýšlí na SEBEVRAŽDU se ale doopravdy nedokáže zabít. Ale proč to nedokáží? Čeho se tolik bojí? Bolesti? Asi možná, ale já si myslím, že bolestí to není... Asi je to něčím jiným, ale čím? Ví to někdo? 
 Jakej názor máte vůbec na SEBEVRAŽDU?
 Lidé žijí každý jinými styly života a každý se něčím liší. Aha... Třeba se chce někdo zabít kvůli tomu jak někdo ho odsuzuje za to jak se oblíká a, že se chová jinak než ostatní třeba ve škole.
 Život si přece vzalo hodně lidí jako třeba zpěvák PETR MUK...
 No, já nwm. Já taky nemám ráda z poloviny svůj život. Už mnohokrát sem myslela na to se zabít.
 A nejhorší je když se člověk pokusí o SEBEVRAŽDU holce/klukovi a nebo když vám umře někdo hodně blízký. 

UPÍŘÍ DENÍKY: VYCHÁZÍ 6. DÍL

28. ledna 2011 v 16:51 | MischallQua
FILMÍKY A KNÍŽKY: Upíří deníky: vychází 6. díl - foto
Zdroj: Fragment

Právě dnes, 24. ledna 2011, vychází další knižní dávka upířího napětí, lásky a zvartů, Upíří deníky - Soumrak.
Prožijte další osudy smrtícího milostného trojúhelníku hlavních hrdinů - krásné Eleny a dvou upířích bratrů Stefana a Damona! Je žízeň po krvi silnější než láska? Láska bolí a historie se opakuje…

L. J. Smith: Upíří deníky - Soumrak

360 str., 199 Kč,
Přeložila: Lucie Schürerová

Když je Stefan lstí vylákán pryč z Fell's Church, pokusí se Damon Elenu přesvědčit, že je to on, ne jeho bratr, komu je souzena. Mezitím se temnota šíří městem. Zdejší dívky trpí chlípnou posedlostí. Damon, který býval vždy lovcem, se sám stává kořistí - obětí zlomyslného stvoření, které dokáže ovládnout jeho vůli a které netouží pouze po Elenině krvi, ale přímo po její smrti.

Starý les zabydlují podivní krvelační hmyzí tvorové a stromy ožívají vlastními zlovolnými úmysly. Ovšem zlo není snadné porazit, vyhrává na všech frontách. Podaří se vyhnat temná stvoření - liškodlaky - ze zlem posedlého města? Zachrání Elena Stefana z jeho vyhnanství?Prvních pěti dílů Upířích deníků - knih Probuzení, Souboj, Zášť, Temné shledání a Návrat se prodalo už na 46 tisíc. V USA se vysílají jako populární televizní seriál a letos by měly konečně zamířit i na české televizní obrazovky. 
Ahoj

26. ledna 2011 v 10:05
Ahoj. Jak se máte?
 Tak lidi, v menu je nová anketa takže hlasujte...  Mám vás všechny moc ráda.
                                                       

Jonas Brothers bio

25. ledna 2011 v 14:12 | MischallQua |  Jonas Brothers
Jonas Brothers


Jonas Brothers jsou americká pop-rocková chlapecká skupina, která pochází z Wyckoffu z New Jersey. Jak již název napovídá, Jonas Brothers jsou bratři. Jmenovitě Kevin, Joe a Nick.
V roce 2002 hrál např. ve hře Kráska a zvíře a přitom napsal spolu s tatínkem píseň "Joy To The World", která následně vyšla na broadwayském albu Equity Fights AIDS. Mezitím Joe následoval jeho kroky na Broadwayi, a zahrál si ve hře La Boheme.
V září 2004 Nick podepsal smlouvu s INO Records a Columbia Records a vydal singl "Dear God" a znovu nahrál "Joy To The World". Následovat mělo Nickovo sólové album, ale jeho vydání bylo odloženo a nakonec vyšlo v omezené edici.
Až poté vzniklo uskupení Jonas Brothers, ve kterém se dali dohromady všichni tři bratři. Nadání a lásku k hudbě zřejmě zdědili po svých rodičích, kteří měli také svoji vlastní skupinu. Kluci i jejich agent původně zvažovali název Sons of Jonas, což znamená v překladu Jonasovi syni. Nakonec však usoudili, že tento název není vhodný a že Jonas Brothers bude lepší. Tím se tedy zrodil jejich název.

Původně začal projekt sólovou kariérou Nicka Jonase. Objevili ho, když si v šesti letech zpíval v kadeřnictví a doporučili ho showbussinesovému manažerovi, takže už v sedmi letech začal Nick účinkovat na Broadwayi, kde hrál v několika představeních.
Na začátku roku 2005, si nový ředitel nahrávací společnosti Columbia Records, Steve Greenberg, poslechl Nickovu nahrávku. Nelíbila se mu, ale zalíbil se mu Nickův hlas. Po setkání s Nickem a poslechu jeho písně "Please Be Mine", kterou napsali a stvořili všichni tři, se Daylight/Columbia Records rozhodlo, že se všemi třemi podepíše smlouvu.

Během roku 2005 odehráli Jonas Brothers nekolik turné, včetně turné Kelly Clarkson, Jesseho McCartneyho, Backstreet Boys a The Click Five. Začátkem roku 2006 předskakovali The Veronicas. První singl "Mandy" vyšel v prosinci 2005 a představil se v MTV a dostal se na čtvrté místo. V březnu se objevil ve filmu Zoey 101. Následoval singl "Time for Me to Fly" a předělávka "Yo Ho" (ze soundtracku k Pirátům z Karibiku).

V roce 2006 vyšlo debutové album It's about Time. Na kterém jsou také přezpívané písně od Busted - "Year 3000" a "What I Go to School For". Téhož roku nahráli cover písničky "Poor Unfortunate Souls" z Malé mořské víly a natočili k ní i video. Dalším singlem z alba byl "Year 3000", který se stal populárním na Radiu Disney.

Počátkem roku 2007 od Columbia Records Jonas Brothers odešli, protože se po vydání alba firma vůbec nezajímala o propagaci. 7. srpna 2007 vychází druhé album, se stejnojmenným názvem Jonas Brothers (Holywood records), a hned v prvním týdnu se umístilo na 5. příčce Billboard Hot 200. Vzešly z něj singly "Hold On" a "S.O.S". V srpnu měli několik vystoupení v televizi a 17. srpna hostovali v jedné epizodě show Hannah Montana, s podtitulem "Me and Mr. Jonas and Mr. Jonas a Mr. Jonas". Také v tomto dílu natočili song "We Got the Party" s Miley Cyrus. Díl měl premiéru po premiéře filmu High School Musical 2 a vidělo ho 10,7 miliónů lidí.
31. ledna 2008 Jonas Brothers započali svoje tour Look Me in The Eyes v Tucsonu, Arizona. Předváděli zde vlastní nové songy, z jejich třetí připravované desky. Ta nesla název A Little Bit Longer, a vyšla v srpnu 2008. Poté skupina oznámila, že bude předskakovat Avril Lavigne na turné Best Damn Tour, spolu s Boys Like Girls, ale pouze během druhé etapy turné po Evropě.
Jonas Brothers natočili film pro Disney Channel Original Movie, nazvaný Camp Rock, kde hráli jako kapela "Connect Three". Soundtrack k filmu spatřil světlo světa 17. června 2008. Premiéra filmu byla 20. června v USA na Disney Channel a v Kanadě na Family Channel. V létě 2008 startují Jonas Brothers turné po Severní Americe, "Burning Up Tour", propagující dosud poslední albumA Little Bit Longer.

V červnu 2009 vydávají své 4. album s názvem Lines, Vines and trying Times. Prvním singlem je song "Paranoid" a první týden se umístil na 37. místě americké hitparády - Billboard. Jonas Brothers vyráží na celosvětové turné po obrovských halách. Mezitím je v srpnu čekalo moderování nejslavnějšího udílení cen u teenagerů - Teen Choice Awards, kde byli nominování v 10 kategoriích a vyhráli z nich 6. Zejména se seriálem JONAS (což je vlastní seriál skupiny), který se brzy dostane do čekých televizí, a to díky tomu, že se Jetix mění na Disney Channel.

Jonas Brothers jsou také součástí nového Disney Projektu Friends For Chancge: Project Green, na němž pracuje 29 Disney hvězd (Miley Cyrus, Demi Lovato, Selena Gomez a další.) Se Selenou Gomez, Miley Cyrus a Demi Lovato nazpívali a natočili videoklip k písničce "Send It On", která se dobře umisťuje na iTunes. Také se hovoří o tom, že Joe Jonas by si měl zahrát v připravovaném filmu Valentine´s day (ještě společně s Taylor Swift, Taylorem Lautnerem, Emmou Roberts, Julii Roberts, Jessicou Biel a dalšími). Film by měl být o singles párech žijících v LA.

Nejúspěšnější hity
Jonas Brothers

Enrique Iglesias bio

25. ledna 2011 v 14:04 | MischallQua |  Enrique Iglesias
Enrique

Enrique Iglesias, celým jménem Enrique Miguel Iglesias Preysler, se narodil 8. května 1975 ve španělském Madridu. Tento popový zpěvák se narodil slavnému zpěvákovi Juliu Iglesiasovi a modelce Isabele Preyslerové. Má 4 sourozence z matčiny a 5 sourozenců z otcovy strany. Rodiče se O 4 roky později rozvádějí a o další 4 roky později, když má Enrique 8 let, se stěhuje za svým otcem do Miami, kde je také ve větším bezpečí (jeho dědeček byl totiž ve Španělsku unesen). Otec Julio tráví mnoho času na cestách, a tak Enriqua vychovává chůva Elvirau Olivaresová, které také později Enrique věnoval své první album.
V 15 letech začíná psát první písně, některé inspirované hudbou Rolling Stones, Police a Dire Straits, ale i ty vycházejí ze španělských tradic. Enrique své hudební pokusy před rodinou úspěšně tají. Rok studuje na obchodní univerzitě v Miami ekonomii, a teprve po přerušení studia, kdy se rozhodne pro vlastní pěveckou kariéru, se o jeho pěvecké kariéře dozvídá otec Julio. Ve 20ti letech začíná vystupovat pod pseudonymem Enrique Martinez, který má údajně přicestovat ze Střední Ameriky do Španělska. Aby nebyl kvůli slavnému otci pod palbou kritiky, vytváří si tuto falešnou identitu. V začátku kariéry mu pomáhá bývalý otcův manažer Fernando Martinez, kterého Enrique oslovuje. Velké gramofonové společnosti nemají zájem, nakonec však Enrique dostává smlouvu na tři alba od nezávislé losangeleské firmy Fonovisa.
Debutové, španělsky nazpívané album, které již nese název Enrique Iglesias, vychází ještě téhož roku (1995). Píseň "Por Amarte" je použita v telenovele Marisol od Televisy. Album se dočkává i portugalské a italské verze, a vynáší Enriquemu cenu Grammy pro Nejlepšího latino umělce (alba se prodalo 6 miliónů kusů).
Zakrátko se stává velmi populárním. O dva roky později (1997) vydává album "Vivir". Najdeme na něm mimo jiné cover verzi slavné písničky "Only You", jež byla do španělštiny přeložena jako "Solo En Ti". Jeho alba se prodávají po miliónech a také získávají mnoho ocenění (Grammy, American Music Awards, Premios Lo Nuestro) a dokonce se stává slavnější než rodiče.
V roce 1998 vydává Enrique albumCosas del Amor, které je již hudebně vyspělé. Nachází se na něm populární písně "Esperanza" a "Nunca Te Olvidaré", které se obě umisťují vysoko v hitparádě Latin singlů a dělají z Enriquea stálici latino hudební scény. Píseň "Nunca Te Olvidaré" byla použita jako hlavní píseň stejnojmenné španělské telenovely. Enrique v jejím poslední díle píseň zazpíval.
Album z roku 1999 Enrique je už zpíváno anglicky. Pochází z něj píseň "Bailamos", kterou nahrál pro soundtrack k filmu Willa Smithe, Wild Wild West. Píseň se ihned stává hitem číslo 1 snad ve všech rádiích po celém světě. Album je v USA dvakrát platinové a platinové nebo zlaté ve 32 zemích celého světa. Enriqueovu oblibu dokládá také fakt, že zpívá na dobročiných akcích, jako je například Live Earth.
2001 na svět přichází album Escape, na kterém se Enrique podílí již i autorsky. Nejúspěšnější písní je "Hero".
O rok později se vrací ke své rodné španělštině a vydává album Quizás. Roku 2003 raději už zpívá znovu anglicky, a to na albu Seven. Najdeme na něm úspěšné singly jako "Addicted" a "Not in Love". Přesto je komerčně považováno za neúspěšné.
Roku 2007 pouští do světa album Insomniac s ohlašujícím singlem "Do You Know".
Iglesias si dokonce zahrál s Antoniem Banderasem, Salmou Haykovou a Johnnym Deppem ve filmu Once Upon A Time In Mexico a také účinkoval jako host v seriálech How I Met Your Mother, nebo Dva a půl chlapa

Nejúspěšnější hity


Enrique Iglesias