Duben 2011

David Deyl - Druhá tvář

28. dubna 2011 v 6:29 | lolle2311, MischallQua |  David Deyl
Nádherná písnička od Davida :))

David Deyl - Zázrak

28. dubna 2011 v 6:26 | lolle2311, MischallQua |  David Deyl
:))

Byoncé Knowles

23. dubna 2011 v 12:54 | MischallQua |  Beyoncé Knowles
- Beyoncé je zpěvačka, herečka, ale taky textařka skladatelka a módní návrhářka, producentka, - modelka
- Narodila se 4. 9. 1981 v Houstonu v Texasu (USA)
- Narodila se ve znamení panny
- Měří 170 cm a je členkou skupiny Destiny's Child

Nic

22. dubna 2011 v 11:20 | MischallQua
Nic ... co je jako NIC. Jako ýe třeba hledáte nějakou určitou věc a pak zavoláte Nic?? Je to asi úplně jiného ale to se podle mě se to nedá popsat a tak si o tom musí každý vlastně udělat obrázek sám.

P.S.: Tenhle článek se vážně blbě píše :D

Šaty z půjčovny Salon Nuance

10. dubna 2011 v 20:48
Plesové šaty ...
ještě dobrý
Plesové šaty

wow. úžasný, dokonalý
Plesové šaty

růžový no spíš na léto .. ty černý se mi moc nelíbí
Plesové šaty

nic moc teda
Plesové šaty

ty modrý sou celkem fajn Plesové šaty

jo ty béžový bych si klidně vzala
Plesové šaty

modrý sou fajn ale ty druhý mi přijdou takový vzdušný
Plesové šaty
Šaty z obchodu Cool Boutique

10. dubna 2011 v 20:39
Plesové šaty .... Pěkný. oboje :))
Plesové šaty
modrý sou hezký
Plesové šaty
přeplácaný
Plesové šaty
černý sou hezčí
Plesové šaty
libový
Plesové šaty
hmm
Plesové šaty
ty černý
Plesové šaty
wow .. ale n sebe bych si je nevzala
Plesové šatyPetr Ševčík - Westlife You rise me up

4. dubna 2011 v 15:35


Demi Lovato si zahraje v komiksovém filmu The Avengers! Nebo nezahraje?

3. dubna 2011 v 10:16
V dubnu tohoto roku začne natáčení nového akčního snímku The Avengers, kde si jednu z hlavních rolí měla zahrát i mladá herečka a zpěvačka Demi Lovato. Čas ale přinesl mnoho změn.

Jedno z nejžádanějších disneyovských dětí Demi Lovato, kterou známe především z filmů Camp Rock nebo seriálu Sonny ve velkém světě, se zapsala do mnoha srdcí jako zpěvačka, herečka, skladatelka, pianistka či kytaristka. Nedávno jí byl navrženo, aby spolupracovala na natáčení se společností Marvel, která distribuuje velké množství komiksů na trhu. Ovšem poslední novinky přinesly změny: Demi se v novém marvelovském snímku plném superhrdinů neobjeví. Odhaduje se, že Demi se na natáčení již chystala, ale producenti ji na poslední chvíli ze štábu vyškrtli. Kvůli tomuto nedorozumění musela opustit rodinu, se kterou trávila svůj drahocenný volný čas během Dne díkůvzdání.
Ačkoli filmové studio zrušilo s Demi spolupráci, dále hledají herečky, které by do filmu obsadili. Na prvním místě se momentálně uvažuje oScarlett Johansson (Dokonalý trik), která ztvární Natashu Romanoffovou stejně jako v druhém díle Iron Mana. Vedle ní spatříme i další známé tváře, kterými budou Robert Downey Jr., Samuel L. Jackson, Chris Evans, Chris Hemsworth, Jeremy Renner, Mark Ruffalo či Clark Gregg.

The Avengers tentokrát spojí hrdiny marvelovského světa, který už několikrát posloužil jako zdroj nápadů pro nejrůznější filmy. Spojení Iron Mana, Kapitána Ameriky, Thora, Ant-Mana a dalších nám předvede svět plný padouchů a nebezpečí, které je díky těmto superhrdinům zažehnáno.

Snímek se začne natáčet v Novém Mexiku v dubnu 2011 s režiséremJossem Whedonem. Americká premiéra by měla připadnout na 4. května 2012.


Selena Gomez: Další slečinka, která má našlápnuto k velké kariéře

3. dubna 2011 v 10:05 Selena Gomez & The Scene
Selena Marie Gomez, další mladá herečka, zpěvačka a textařka, která dokázala v posledních letech pořádně prorazit. Je to její krásou, nebo talentem? Obojím! U této slečny je možné všechno…


Selena Gomez se narodila 22. července 1992 v Grand Prairie ve státě Texas. Její otec Ricardo Gomez pochází z Mexika, matka Mandy Teefey, bývalá divadelní herečka, je z poloviny italského původu. Jméno dostala po zpěvačce Seleně.


Seriálové začátky
Svoji hereckou kariéru zahájila ve svých sedmi letech rolí v dětském televizním seriálu Barney & Friends. Získala roli Gianny v sedmém a osmém pokračování seriálu. Účinkovala také v různých reklamních spotech pro firmy Walmart, Hasbro a T.G.I. Friday's. V roce 2003 získala malou roli v rodinném snímku Spy Kids 3D. Objevila se i v televizním filmu Walker, Texas Ranger: Falešné obvinění. Ve stejném roce získala i svou první hlavní filmovou roli, když se objevila ve krátkometrážním Brain Zapped.
V roce 2004 ji objevila společnost Disney v rámci prvního celosvětového castingu. Účinkovala v seriálu Sladký život Zacka a Codyho jako Gwen, ve třech epizodách seriálu Hannah Montana jako Mikayla. V roce 2007 vyhrála casting pro roli Alex Russo v seriálu společnosti Disney Kouzelníci z Waverly, jehož premiéra se uskutečnila v témže roce.
Během roku 2008 účinkovala v animovaném filmu Horton a v pokračování filmu Moderní popelka s názvem A zase jedna popelka. Ve stejném roce vyhrála casting pro roli Carter do filmu Program na ochranu princezen.
Selena v roli zpěvačky
Ještě stihla podepsat nahrávací smlouvu s Hollywood Records a nazpívala písně k soundtrackům Tinker Bell, A zase jedna popelkaa Kouzelníci z Waverly. Její kapela Selena Gomez & Scene vydala své debutové album Kiss & Tell dne 29. září 2009. Obsahuje hity jako Tell me something I don't know, Naturally a Falling Down.
Díky odstěhování z Texasu do Kalifornie v roce 2004 se stala členkouDisney Friends, kde se seznámila s Demi Lovato . Staly se z nich nejlepší přítelkyně a zahrály si společně v Programu na ochranu princezen.
Selena miluje zpěv, roztleskávání, měří 165 cm a v roce 2009 nazpívala klip Send it on společně se svými Disney přáteli: skupinou Jonas Brothers, Miley Cyrus a Demi Lovato. Píseň se vyhoupla na první příčky hudebních žebříčků.