Srpen 2011


Rock Angel by Ewa Farna (video)

12. srpna 2011 v 11:24 | auror videa Oriflamecr |  Rock Angel by Ewa Farna

ahoj

6. srpna 2011 v 23:26 | MischallQua
ahojky :) taky nemůžete spát?? né, že já bych nemohla ale bratr v pokoji dělá bordel a nechce vypnout kompa .. je neschopnej. Já se potřebuju vyspat!! Sakra. dobrou noc

SELENA GOMEZ TAKÉ VSADILA NA VLASTNÍ VŮNI

3. srpna 2011 v 10:34 Selena Gomez & The Scene
BEAUTY & FIT: Selena Gomez také vsadila na vlastní vůni - foto Zdroj: Isifa.com

Na business se dala i Selena Gomez, bude mít svůj vlastní parfém.
Selena na něm spolupracovala posledních 12 měsíců a nemůže se dočkat, až si k němu všichni přivoní.

Prozradila nám: "Pracovala jsem na něm skoro celý rok. Strašně mě to bavilo, je to vzrušující práce a hodně mě zajímalo všechno kolem. Podílela jsem se na celém procesu, od vybírán vůní, přes design flakónku až po kampaň. Celý ten proces mě hodně bavil."

Selena tvořila svou vůni se značkou Adrenalina a do obchodů by měla přijít příští rok. Zástupce společnosti řekl: "Byli jsem ze spolupráce se slečnou Gomez nadšení. Více ale prozradíme, až budeme vědět přesné datum, kdy se vůně objeví v obchodech."


Zatímco Sel v této sféře teprve začíná, vůně, na které pracoval její přítel Justin Bieber, se pomalu stává jedním z nejprodávanějších roduktů roku 2011. Jeho Someday vydělala během prvních tří týdnů v řetězcích Macy' s více než 3 miliony dolarů a stane se tak možná nejúspěšnější prodávající se vůní celebrity v celé historii.

Manažerka prodeje, Karen Grant, přiznala: "Neměli jsme tu takový úspěch od vůní Jennifer Lopez's - Glow a Britney Spears - Curious!"